فعالیت‌های رسانه‌ای و مطبوعاتی از بهترین و ارزشمندترین فعالیت‌هاست

دسته: اهل سنت ایران , ایران و منطقه , بخش اخبار و گزارش
بدون دیدگاه
پنج‌شنبه - 30 جولای 2020

ابراز همدردی مولانا عبدالحمید با بازماندگان دانش‌آموزان حادثه‌دیده‌ی زاهدان

شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید عصر دیروز چهارشنبه (۸ مرداد ۱۳۹۹) در جلسۀ افتتاح بخش «زبان روسی» سنی‌آنلاین، با «ارزشمند» دانستن فعالیت‌های رسانه‌ای و مطبوعاتی، این نوع فعالیت‌ها را «نوعی جهاد» توصیف کردند.

 پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امام جمعهٔ اهل‌سنت زاهدان به نقل از سنی‌آنلاین نوشت: مولانا عبدالحمید ضمن استقبال و ابراز خرسندی از راه‌اندازی بخش زبان روسی در سنی‌آنلاین، خاطرنشان کردند: افتتاح زبان روسی در سنی‌آنلاین یکی از آرزوهای دیرینۀ بنده بوده است.
ایشان در ادامه افزودند: اسلام دینی گسترده و فراگیر است که دارای ظرفیت‌های بسیار بالایی‌ست و رسالت پیامبر اکرم صلی‌الله‌علیه‌وسلم نیز جهانی بود و آن‌حضرت برای تمام جهانیان مبعوث شده‌اند. لذا ما هم باید جهانی فکر کنیم و برای اصلاح و هدایت بشریت برنامه‌ریزی و تلاش داشته باشیم.
مدیر دارالعلوم زاهدان با اشاره به سفر اخیرشان به جمهوری تاتارستان، به «عطش دینی مردم» در این مناطق اشاره کردند و اظهار داشتند: ما باید پیام اسلام را به زبان‌های مختلف به ملت‌های جهان برسانیم و اخبار و مطالب صحیح و درست را در جهان بازتاب بدهیم.
مولانا عبدالحمید در ادامه به بیان اهمیت فعالیت‌های رسانه‌ای پرداختند و گفتند: فعالیت‌های رسانه‌ای و مطبوعاتی یکی از بهترین و ارزشمندترین فعالیت‌هاست که نوعی «جهاد» محسوب می‌شود.
ایشان تصریح کردند: توجه به امور فرهنگی و رسانه‌ای از اهمیت بسیار بیشتری نسبت به امور عمرانی و ساختمانی برخوردار هستند. لذا باید در این زمینه برنامه‌ریزی بیشتری صورت گیرد.

 


نوشته شده توسط:سنت آنلاین - 860 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴
برچسب ها: