احضار وریا غفوری، بازیکن اهل‌سنت تیم استقلال به حراست فدراسیون فوتبال

دسته: اهل سنت ایران , بخش اخبار و گزارش
2 دیدگاه
سه‌شنبه - 19 فوریه 2019

احضار وریا غفوری، بازیکن اهل‌سنت تیم استقلال به حراست فدراسیون فوتبالوریا غفوری، بازیکن اهل‌سنت کرد تیم استقلال به دلیل جبهه‌گیری علیه سخنان محمدجواد ظریف دربارهٔ حمایت از فلسطین، به حراست فدراسیون فوتبال احضار شد.

به گزارش سنت‌آنلاین، رسانه‌های داخلی از احضار وریا غفوری، بازیکن اهل‌سنت کرد به دلیل واکنش وی به سخنان محمدجواد ظریف که گفته بود: «به دفاع از مردم فلسطین افتخار می‌کند» به این خاطر «امروز همهٔ ما زیر فشار هستیم» خبر دادند.

وریا غفوری نیز خطاب به محمدجواد ظریف نوشته بود: «شما تحت فشار نیستید، در واقع مردم معمولی تحت فشار هستند» و مرتبه دیگر در جواب سؤال خبرنگاری از نوشته خود دفاع کرد و گفت: برخی از مسئولان با سخنان خود «به درد و زخم مردم نمک می‌پاشند».

گفتنی‌ست، احضار این بازیکن اهل‌سنت در صورتی رخ می‌دهد که مدتی پیش اهانت مستقیم شایان مصلح، بازیکن تیم پیروزی به مقدسات اهل‌سنت سرپوش گذاشته شد و هیچ واکنش مثبتی از طرف حراست فدراسیون ورزش در پی نداشت.


نوشته شده توسط:سنت آنلاین - 1324 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۲۹۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
عباس 37ساله ازقم یکشنبه 24 فوریه 2019 - 10:04 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بنام خداسلام علیکم – آقا جان حمایت ازمردم فلسطین جای خود فشاری که به مردم می آید جای خود – خدالعنت کند شایان مصلح مادر به خطارا-از من جوان خوزستانی ساکن قم بپرسید چه سر ما می اید و می آورند آقا غفوری حق گفته اند ولی نباید مردم فلسطین را به بهانه آنکه به ما فشار می آید فراموش کرد -همه چیز جای خود دارد -پای درد دل من جوان بنشینید تا بگویم چرا خودم را قمی حساب نمی کنم -در این سایت قبلا هم درمورد مسائل اقتصادی درد دل کرده ام -خداوند شمارا محفوظ نگهدارد وصلی ا.. علی محمد وآل طاهرین صحبه صدیقین

یوسف دوشنبه 6 جولای 2020 - 11:03 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام وقت بخیر
به نظر من هر چیزی برای جامعه اولویتی دارد. اولویت اول کشور ما باید مردم ایران باشد نه فلسطین
چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است.