تلاش فراکسیون اهل‌سنت برای استیضاح وزیر کشور

دسته: اهل سنت ایران , بخش اخبار و گزارش
بدون دیدگاه
دوشنبه - 26 نوامبر 2018

تلاش فراکسیون اهل‌سنت برای استیضاح وزیر کشوریکی از اعضای فراکسیون اهل‌سنت مجلس با انتقاد از انفعال وزارت کشور در جلب مشارکت سیاسی و مدیریتی اهل‌سنت ایران، از تلاش این فراکسیون برای استیضاح وزیر کشور خبر داد.

به گزارش سنت‌آنلاین علیم یارمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به تلاش برخی نمایندگان اهل‌سنت مجلس برای به جریان انداختن استیضاح وزیر کشور، گفت: فراکسیون اهل‌سنت مجلس باتوجه به مشکلات متعددی که در بحث استفاده از ظرفیت‌های این بخش از جامعه احساس می‌شود، به‌دنبال تهیه طرح استیضاح وزیر کشور است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: انگیزه اصلی استیضاح وزیر کشور، ضعف در مشارکت اهل‌سنت در فعالیت‌های سیاسی است. البته این ضعف صرفاً به عملکرد وزارت کشور محدود نیست اما باتوجه به وظایفی که بنابر قانون برای این وزارتخانه و وزیر کشور درنظر گرفته شده، انتظار بیشتری از این وزارتخانه می‌رود.

عضو فراکسیون اهل‌سنت مجلس همچنین یادآور شد: در این سال‌ها شاهد اقدام خاصی ازسوی وزارت کشور در راستای تقویت و جلب مشارکت اهل‌سنت در حوزه‌های مختلف سیاسی و مدیریتی نبودیم.

یارمحمدی در پایان تصریح کرد: باتوجه به انفعال وزارت کشور در این راستا، صحبت‌هایی در فراکسیون اهل‌سنت مجلس مبنی بر تهیه طرح استیضاح رحمانی فضلی انجام شده و قرار است این طرح استیضاح در آیندۀ نزدیک به جریان بیفتد.


نوشته شده توسط:سنت آنلاین - 1299 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۰
برچسب ها:
دیدگاه ها