اولین نشست مدیران مدارس دینی شورای هماهنگی اهل‌سنت استان سیستان‌وبلوچستان در سال تحصیلی جدید، صبح روز پنج شنبه (۴ مهر ۱۳۹۸ برابر با ۲۶ محرم ۱۴۴۰) در مدرسه دینی عین العلوم گشت سراوان برگزار شد. به گزارش خبرنگار سنت آنلاین، این نشست با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری عبدالغفور سیدزاده، استاد […]

اولین نشست مدیران مدارس دینی شورای هماهنگی اهل‌سنت استان سیستان‌وبلوچستان در سال تحصیلی جدید، صبح روز پنج شنبه (۴ مهر ۱۳۹۸ برابر با ۲۶ محرم ۱۴۴۰) در مدرسه دینی عین العلوم گشت سراوان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سنت آنلاین، این نشست با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری عبدالغفور سیدزاده، استاد قرائت عین العلوم گُشت، آغاز به کار کرد.
شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید در ابتدا از تشریف فرمایی مدیران مدارس تشکر و قدر دانی کردند، ایشان در موضوع اهمیت علم و وظیفه خطیر علماء در مدارس دینی نکاتی را بیان داشتند. رئیس کل شورای هماهنگی مدارس اهل سنت افزودند: این نشست ها در سال دو بار برگزار می گردد، و بازرسان گزارش عملکرد مدارس را ارائه می کنند، و در جهت رفع موانع و ترقی مدارس تصمیماتی اتخاذ می گردد.
در ادامه نشست به دستور شیخ الاسلام ، مولانا روشن دل گزارش عملکرد مدارس دینی را در سال تحصیلی جدید قرائت کرد.
ریاست جلسه را شیخ الاسلام به مولانا عبدالغنی بدری محول کردند، ایشان موضوعات متعددی را در جهت پیشبرد اهداف و ترقی مدارس قرائت کردند، مدیران و مسئولین مدارس پیشنهادات و انتقادات را در رابطه با موضوعات ارائه کردند که برخی به تصویب شورای هماهنگی رسید.
در این نشست مدارس دینی ممتاز شورا از لحاظ رتبه در سال گذشته معرفی شدند، و به مدیران این مدارس لوح تقدیر اهدا شد، همچنین به طلابی که در امتحانات نهایی شورا سال کذشته ممتاز شده بودند لوح تقدیر اختصاص داده شد، و به دست مدیران مدارس آنها تحویل دادند تا به دستشان برسانند.
در پایان شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید این نشست معنوی را با دعای خالصانه خویش به پایان رسانیدند.