سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس گفت: وزیر اقتصاد در جلسه غیرعلنی مجلس ضمن ارائه توضیحاتی درباره اتفاق دیروز در گمرک مرکزی، از نماینده مردم سراوان عذرخواهی کرد. به گزارش سنت‌آنلاین، بهروز نعمتی سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۲۷ آذر ماه) و در تشریح جزئیات جلسه غیرعلنی امروز، اظهار کرد: در این […]

وزیر اقتصاد از دُرّازهی عذرخواهی کردسخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس گفت: وزیر اقتصاد در جلسه غیرعلنی مجلس ضمن ارائه توضیحاتی درباره اتفاق دیروز در گمرک مرکزی، از نماینده مردم سراوان عذرخواهی کرد.

به گزارش سنت‌آنلاین، بهروز نعمتی سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۲۷ آذر ماه) و در تشریح جزئیات جلسه غیرعلنی امروز، اظهار کرد: در این جلسه درباره کلیپی که از محمدباسط درازهی نماینده سراوان که در گمرک ایران با یک کارمند درگیری داشت، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: نمایندگان مجلس درباره این موضوع بحث‌هایی داشتند و بعضا صحبت‌های آنها حالت اعتراض‌گونه داشت.

نعمتی با اشاره به اینکه این کلیپ تقطیع شده و بخشی از آنها انتشار نیافته است، تصریح کرد: طبق توضیحات آقای درازهی وی بیش از ۴۵ دقیقه جلوی در گمرک معطل مانده بود و البته دشنام‌هایی نیز به وی داده شده بود، لذا با بیان حرف‌های سخیف، نماینده سراوان را عصبانی کردند که منجر به این اتفاق شد.

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بی‌تردید باید فارغ از فضاسازی‌هایی که وجود دارد با این موضوع به صورت منطقی و عالمانه برخورد شود و با افرادی که در این مورد تخطی کرده‌اند به‌صورت مناسب برخورد شود.

وی با اشاره به حضور دژپسند وزیر اقتصاد در جلسه غیرعلنی گفت: وزیر اقتصاد مسائلی را در این‌باره مطرح و در نهایت عذرخواهی کرد.

نعمتی در ادامه خاطرنشان کرد: همچنین قرار شد ابعاد موضوع توسط پزشکیان، نایب‌رئیس مجلس و وزیر اقتصاد مورد بررسی قرار گرفته و تا فردا (چهارشنبه) نتیجه نهایی این موضوع به مجلس اعلام شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان