پیام تسلیت مولانا عبدالکریم حسین‌پور به مناسبت درگذشت مولانا محمد حسن برفی رحمه الله تعالىٰ

دسته: اهل سنت ایران , بخش اخبار و گزارش
بدون دیدگاه
سه‌شنبه - 6 نوامبر 2018

در پی درگذشت مولانا محمد حسن برفی عالم بزرگ خراسان جنوبی، مولانا سید عبدالکریم حسین‌پور مدیریت عین العلوم گُشت و دبیر کل شورای هماهنگی مدارس علوم دینی اهل‌سنت سیستان و بلوچستان در پیامی که از کانال رسمی ایشان منتشر شد، وفات مولانا برفی را به جامعه اهل‌سنت تسلیت گفت و با خانواده آن مرحوم ابراز همدردی نمود.

به گزارش سنت‌آنلاین، متن پیام ایشان به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمٰن الرحیم
إنا لله وإنا إلیه راجعون

با کمال تأسف و تأثر باخبر شدیم که حضرت مولانا محمّد حسن برفی بزرگ‌عالم خراسان جنوبی دارفانی را وداع گفته است. ایشان عالمی روشن‌ضمیر، مهمان‌نواز و باخدا بودند که روزهای کوتاهی از دوران طلبگی خویش در معیت حضرت شیخ الحدیث مولانا سید محمّد یوسف حسین‌پور – رحمه الله تعالىٰ – بودند و بعد از فراغت از مدارس علمی پاکستان، عمر گرانمایهٔ خویش را در راه نشر و گسترش علوم دینی صرف کردند و سالها زعامت دینی طبس و خراسان جنوبی را برعهده داشتند.

اینجانب از طرف خود و جامعهٔ مدرسین و طلاب عین العلوم گُشت این ضایعهٔ اسفناک را به اهل سنت ایران بالأخص مردم خراسان جنوبی و خانوادهٔ آن مرحوم تسلیت عرض نموده و اجر جزیل و صبر جمیل را برای بازماندگان خواستارم و امیدواریم خداوند نعم البدل را از درگاه ایزد برایمان ارزانی دارد.

سید عبدالکریم حسین‌پور
مدیر حوزه علمیه عین العلوم گُشت سراوان


نوشته شده توسط:سنت آنلاین - 1250 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۶۱
برچسب ها:
دیدگاه ها