سال ٢٠١٨ بیش از چهار هزار نفر غیر نظامی به دست نیروهای رژیم اسد کشته شدند

دسته: بخش اخبار و گزارش , مسلمانان جهان
2 دیدگاه
چهارشنبه - 16 ژانویه 2019

در سال ٢٠١٨ چهار هزار و ١٦٢ نفر به دست نیروهای رژیم اسد کشته شدندشبکه حقوق بشر سوریه (SNHR) با انتشار گزارش موارد نقض حقوق بشر از سوی رژیم اسد در سال ٢٠١٨ را اعلام کرد: طی سال گذشته ٦ هزار و ٩٦٤ غیرنظامی در سوریه جان باختند.

به گزارش سنت‌آنلاین، از این تعداد ٤ هزار و ١٦٢ نفر به دست نیروهای رژیم اسد کشته شدند.

براساس این گزارش در سال ٢٠١٨ آمار قربانیان کودک به ٧١٣ نفر رسیده و ٥٦٢ زن نیز از سوی نیروهای رژیم اسد به قتل رسیده‌اند.

همچنین در جریان حملات هوایی رژیم که با حمایت روسیه طی سال گذشته ترتیب داده شد، ٤٦٧ غیرنظامی از جمله ١٦٩ کودک و ٥١ زن جان باختند. از سوی دیگر این آمار در حملات نیروهای ائتلاف به رهبری آمریکا به ١٧٥ کودک و ٩٠ زن می‌رسد.

این در حالیست که در مجموع ١١٠٧ غیرنظامی از جمله ٢٧٤ کودک و ١٤٥ زن در حملات گروه‌های ناشناس کشته شده و ٤٤٦ غیرنظامی دیگر که در میان آن‌ها ٨٢ کودک و ٤١ زن به چشم می‌خورد به دست داعش کشته شدند.

گروه ی.پ.گ/پ.ک.ک نیز ٢٨٥ غیرنظامی از جمله ٢٩ کودک و ٢٦ زن را به قتل رسانده و مخالفان نظامی و گروه‌های مسلح مخالف رژیم نیز مسبب مرگ ٨٠ غیرنظامی از جمله ٢١ کودک و ٨ زن شدند.


نوشته شده توسط:سنت آنلاین - 1299 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
ضدجیره خوار پنج‌شنبه 17 ژانویه 2019 - 4:44 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ظاهرا هنوز خبردار نشدید که اولو الامرتان یعنی بن سلمان وامیر امارات که از داعش سفاک حمایت میکردند به ناچار از در اشتی با رزیم اسد جمگ طلب در اومدند
ظاهرا شما رو هنوز یا ادم حساب نکردند یا هنوز بولتن خبریشون بدستون نرسیده که ما جنگ رو متوقف کردیم شما جیره خوارها وکاسه لیسها هم توقف کنید
خاک توسرتون
ارزش شما همینقدر که از قاتل خاشقچی و داعش ادمکش فرمان بگیرید
حداقل به عبدالحمید بگید به زنگی به ریاض بزنه ودر جریان قضیه قرار بگیره یا منتظر دستور بعدی باشه

  سنت آنلاین شنبه 19 ژانویه 2019 - 8:15 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  السلام علیکم:
  اولو الامر ما طبق آیات قرآنی «يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا أَطِيعُوا اللَّهَ وَأَطِيعُوا الرَّسُولَ وَأُولِي الْأَمْرِ مِنكُمْ» در ابتدا خداوند و رسولش می‌باشند و دوره بعد آن امراء و علمایی هستند که طبق فرمایشات دین شریعت اسلامی حکم‌رانی می‌کنند نه یک سفاک و خون‌ریز مثل بشار اسد و…
  وقتی که خداوند متعال ما را انسان خلق کرده نیازی به تصدیق و تکذیب دیگران نیست، جیره‌خواری و کاسه لیسی را از همان بدو تولد تا قیام قیامت به شما اهدا کردیم و هیچ نیازی به آن‌ها نداریم.
  قاتل، قاتل است ما فرقی در بین قاتلان قائل نیستیم برابر است حکومتی باشد یا شخصی.
  شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید شخصی مستقل و هیچ وابستگی به هیچ کشور خارجی‌ و داخلی‌ای ندارد. یک فرد خیرخواه برای تمام بشریت چه شیعه یا سنی، کافر یا مسلمان همه را طبق دستورات شرع مقدس اسلام در حقوق‌بشر راستین اسلامی برابر می‌داند و هیچ گاه دست در دست قاتلین نگذاشته و نخواهد گذاشت.