چهار تن از پرسنل پایگاه اطلاع‌رسانی «سنی‌آنلاین» به دادسرای عمومی و انقلاب زاهدان احضار شدند. به گزارش سنت‌آنلاین به نقل از سنی‌آنلاین، دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان زاهدان، روز پنجشنبه (۲۷ دی‌ماه ۱۳۹۷) در ابلاغیه‌های جداگانه، از ۴ تن از کارمندان پایگاه اطلاع‌رسانی سنی‌آنلاین خواسته است تا در شعبۀ ۱۳ دادیاری این دادسرا حاضر شوند. […]

احضار چند تن از پرسنل سنی‌آنلاین به دادسرای عمومی و انقلاب زاهدانچهار تن از پرسنل پایگاه اطلاع‌رسانی «سنی‌آنلاین» به دادسرای عمومی و انقلاب زاهدان احضار شدند.

به گزارش سنت‌آنلاین به نقل از سنی‌آنلاین، دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان زاهدان، روز پنجشنبه (۲۷ دی‌ماه ۱۳۹۷) در ابلاغیه‌های جداگانه، از ۴ تن از کارمندان پایگاه اطلاع‌رسانی سنی‌آنلاین خواسته است تا در شعبۀ ۱۳ دادیاری این دادسرا حاضر شوند.

بر اساس متن ابلاغیه‌ها، این افراد موظف‌اند حداکثر تا ۵ روز بعد از دریافت ابلاغیه در شعبۀ مذکور حاضر شوند.

گفتنی‌ست مدتی قبل نیز این افراد توسط اطلاعات سپاه زاهدان احضار و مورد بازجویی قرار گرفتند.

به نظر می‌رسد این اقدامات با هدف فشار بر پایگاه اطلاع‌رسانی سنی‌آنلاین انجام می‌گیرد. «سنی‌آنلاین» از سایت‌های باسابقه و فعال اهل‌سنت در ایران است که با رویکردی اعتدالی و به‌دور از هرگونه قانون‌شکنی و ایجاد تنش مشغول فعالیت رسانه‌ای است.

لازم به ذکر است که پایگاه اطلاع‌‌رسانی سنی‌آنلاین بیش از ۱۰ سال است بدون طی مراحل قانونی لازم، فیلتر شده است، این درحالی‌ست که اهل‌سنت ایران هیچ رسانۀ عمومی در داخل کشور ندارند.