یک گروه ضد اسلامی در هلند بر روی ورودی یک مسجد پارچه‌نوشته و ماکت‌های توهین‌آمیزی علیه پیامبر اسلام نصب کردند. به گزارش سنت‌آنلاین، اعضای یک گروه ضد اسلامی به نام «پگیدا» در شهر لاهه در هلند بر روی ورودی مسجد «سُنت» در این شهر پارچه‌نوشته و ماکت‌های توهین‌آمیزی علیه پیامبر اسلام نصب کردند. عبدالحمید طاهری، […]

حمله اسلام‌هراسانه به یک مسجد در هلندیک گروه ضد اسلامی در هلند بر روی ورودی یک مسجد پارچه‌نوشته و ماکت‌های توهین‌آمیزی علیه پیامبر اسلام نصب کردند.

به گزارش سنت‌آنلاین، اعضای یک گروه ضد اسلامی به نام «پگیدا» در شهر لاهه در هلند بر روی ورودی مسجد «سُنت» در این شهر پارچه‌نوشته و ماکت‌های توهین‌آمیزی علیه پیامبر اسلام نصب کردند.

عبدالحمید طاهری، متولی این مسجد در این خصوص به خبرنگار آناتولی گفت: نمازگزاران پس از اقامهٔ نماز صبح با این صحنه مواجه شدند، اما پلیس بلافاصله در محل حاضر شد و پارچه‌نوشته و ماکت توهین‌آمیز را جمع‌آوری کرد.

وی اضافه کرد: “این حمله اسلام‌هراسانه را اعضای یک گروه که خود را «اروپاییان میهن‌پرست علیه اسلامی شدن غرب پگیدا» می‌نامند انجام داده‌اند.

دوربین‌های مداربسته نشان می‌دهد که ۳ عضو این گروه در زمان اقامه نماز صبح این پارچه‌نوشته و ماکت توهین‌آمیز را در ورودی مسجد نصب کرده‌اند»”.