شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید عصر دیروز چهارشنبه (۸ مرداد ۱۳۹۹) در جلسۀ افتتاح بخش «زبان روسی» سنی‌آنلاین، با «ارزشمند» دانستن فعالیت‌های رسانه‌ای و مطبوعاتی، این نوع فعالیت‌ها را «نوعی جهاد» توصیف کردند.  پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امام جمعهٔ اهل‌سنت زاهدان به نقل از سنی‌آنلاین نوشت: مولانا عبدالحمید ضمن استقبال و ابراز خرسندی از راه‌اندازی بخش زبان روسی […]

ابراز همدردی مولانا عبدالحمید با بازماندگان دانش‌آموزان حادثه‌دیده‌ی زاهدان

شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید عصر دیروز چهارشنبه (۸ مرداد ۱۳۹۹) در جلسۀ افتتاح بخش «زبان روسی» سنی‌آنلاین، با «ارزشمند» دانستن فعالیت‌های رسانه‌ای و مطبوعاتی، این نوع فعالیت‌ها را «نوعی جهاد» توصیف کردند.

 پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امام جمعهٔ اهل‌سنت زاهدان به نقل از سنی‌آنلاین نوشت: مولانا عبدالحمید ضمن استقبال و ابراز خرسندی از راه‌اندازی بخش زبان روسی در سنی‌آنلاین، خاطرنشان کردند: افتتاح زبان روسی در سنی‌آنلاین یکی از آرزوهای دیرینۀ بنده بوده است.
ایشان در ادامه افزودند: اسلام دینی گسترده و فراگیر است که دارای ظرفیت‌های بسیار بالایی‌ست و رسالت پیامبر اکرم صلی‌الله‌علیه‌وسلم نیز جهانی بود و آن‌حضرت برای تمام جهانیان مبعوث شده‌اند. لذا ما هم باید جهانی فکر کنیم و برای اصلاح و هدایت بشریت برنامه‌ریزی و تلاش داشته باشیم.
مدیر دارالعلوم زاهدان با اشاره به سفر اخیرشان به جمهوری تاتارستان، به «عطش دینی مردم» در این مناطق اشاره کردند و اظهار داشتند: ما باید پیام اسلام را به زبان‌های مختلف به ملت‌های جهان برسانیم و اخبار و مطالب صحیح و درست را در جهان بازتاب بدهیم.
مولانا عبدالحمید در ادامه به بیان اهمیت فعالیت‌های رسانه‌ای پرداختند و گفتند: فعالیت‌های رسانه‌ای و مطبوعاتی یکی از بهترین و ارزشمندترین فعالیت‌هاست که نوعی «جهاد» محسوب می‌شود.
ایشان تصریح کردند: توجه به امور فرهنگی و رسانه‌ای از اهمیت بسیار بیشتری نسبت به امور عمرانی و ساختمانی برخوردار هستند. لذا باید در این زمینه برنامه‌ریزی بیشتری صورت گیرد.