در پی انتشار کلیپی که بین نماینده مردم سراوان با یک کارمند گمرک درگیری لفظی ایجاد شده بود، این نماینده به این موضوع واکنش نشان داد. به گزارش سنت‌آنلاین، محمد باسط درازهی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: بنده سه‌شنبه هفتۀ گذشته با رئیس گمرک ایران آقای میراشرفی در اداره گمرک مرکزی وقت […]

در پی انتشار کلیپی که بین نماینده مردم سراوان با یک کارمند گمرک درگیری لفظی ایجاد شده بود، این نماینده به این موضوع واکنش نشان داد.

به گزارش سنت‌آنلاین، محمد باسط درازهی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: بنده سه‌شنبه هفتۀ گذشته با رئیس گمرک ایران آقای میراشرفی در اداره گمرک مرکزی وقت ملاقات داشتم و قرار بود درباره مسائل گمرکی حوزه انتخابیه خود با وی بحث و گفت‌وگویی داشته باشم.

ریاست محترم گمرک به دلیل نبود وقت، قرار ملاقات را به امروز موکول کرد و بنده حدود ٤٠ الی ٤٥ دقیقه جلوی در معطل بودم. دو کارمندی که در آنجا حضور داشتند در واکنش به پیگیری بنده با رئیس گمرک ضمن توهین، گفتند که هر چه می‌کشیم از دست امثال شماست!

بحث و چالش حدود سه دقیقه به طول انجامید و افرادی که مبادرت به فیلم‌برداری کرده بودند با تدوین فیلم، قسمت‌هایی که بنده را مورد توهین قرار داده بودند را حذف کرده‌اند.

کارمندی که تصویرش در فیلم مشخص است با ادبیات بسیار سخیف، بیان دشنام، از ملاقات بنده با رئیس گمرک ممانعت کرد که در نهایت درگیری پیش آمد و بنده را با بی‌احترامی از اداره بیرون انداختند.

بنده با وزارت اقتصاد تماس گرفتم تا هماهنگی‌های لازم را انجام دهد و نهایتا پس از ۲ الی ۳ ساعت معطلی موفق به انجام ملاقات نشدم.

بنده امروز (٢٧/آذر/١٣٩٧) حتما این مسأله را در صحن علنی مجلس بیان و استیضاح وزیر اقتصاد را مطرح خواهم کرد.