شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید با صدور پیامی، درگذشت دعوتگر معروف و امیر نهضت جهانی دعوت و تبلیغ، «حاج عبدالوهاب» را به دعوتگران و مبلغان تسلیت گفتند. به‌گزارش سنت‌آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امام جمعه اهل‌سنت زاهدان، متن پیام ایشان به شرح ذیل است: بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم «إنا لله و إنا الیه راجعون» حاج عبدالوهاب،‌ امیر و […]

مولانا عبدالحمید درگذشت «حاج عبدالوهاب» را تسلیت گفتندشیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید با صدور پیامی، درگذشت دعوتگر معروف و امیر نهضت جهانی دعوت و تبلیغ، «حاج عبدالوهاب» را به دعوتگران و مبلغان تسلیت گفتند.

به‌گزارش سنت‌آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امام جمعه اهل‌سنت زاهدان، متن پیام ایشان به شرح ذیل است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
«إنا لله و إنا الیه راجعون»

حاج عبدالوهاب،‌ امیر و مسئول نهضت جهانی دعوت و تبلیغ دارِ فانی را وداع گفت و دل‌های اهل دین و خیر را غمزده کرد.

مرحوم حاج عبدالوهاب از معدود کسانی بود که تمام عمرشان را وقف خدمت به دین الهی کردند و در راه دعوت و تبلیغ شبانه‌روزی تلاش کردند. اصلاح میلیون‌ها مسلمان و تشرف صدها هزار نفر دیگر به دین اسلام توسط دعوتگران این نهضت جهانی خدمتی بسیار بزرگ است که ان‌شاءالله حاج عبدالوهاب در اجر و پاداش همه‌ی این نوع تلاش‌ها شریک است.

بنده درگذشت این دعوتگر مخلص و پرتلاش را به تمام مبلغان دین مبین اسلام و عموم مردم تسلیت می‌گویم و از بارگاه الهی برای مرحوم حاج عبدالوهاب مغفرت تامه و رفع درجات مسئلت دارم.

اللهم لا تفتنّا بعده ولا تحرمنا أجره

(مولانا) عبدالحمید
امام جمعه اهل‌سنت زاهدان